Wyjątkowa składanka “Interia.pl ContraSt”

Wyjątkowa składanka “Interia.pl ContraSt”

W sklepach muzycznych na terenie całego kraju pojawiła się wyjątkowa składanka muzyczna zatytułowana “Interia.pl ContraSt”, wydana przez wytwórnię My Music. Jej pomysłodawcy postawili na autorów i utwory niekomercyjne i niekonwencjonalne. Na płycie obok nastrojowych ballad wybranych wykonawców, znalazły się kawałki o ostrym, rockowym brzmieniu.

Autorzy składanki, zainspirowani muzycznym przesłaniem Tomasza Lipnickiego, który podczas jednego z koncertów ogłosił, że “Po szybkiej piosence musi być wolna”, zebrali na niej po dwa utwory każdego z wykonawców. Obok nastrojowych ballad, pojawiają się zatem mocne, energetyczne brzmienia – w myśl zasady, że każdy człowiek i artysta ma dwa oblicza. Na płycie “Interia.pl ContraSt” znalazły się utwory takich wykonawców, jak: Monster Magnet, Limp Bizkit, Blink 182, Audioslave, Soundgarden, Marilyn Manson, Papa Roach i Pneuma.

– Dobierając repertuar kierowaliśmy się przede wszystkim własnym gustem muzycznym i przekonaniem, że stworzenie kolejnej komercyjnej, kiczowatej składanki nie ma sensu. Dlatego postawiliśmy na coś zupełnie innego, bardziej ambitnego, z konkretnym muzycznym przesłaniem, które, mam nadzieję, przekona słuchaczy – powiedział Tomasz Balawejder, jeden z pomysłodawców płyty.

wiecej http://www.interia.pl

ogłoszenia ogłoszenia ogłoszenia ogłoszenia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: