o2.pl rozbudowuje struktury Biura Reklamy

o2.pl rozbudowuje struktury Biura Reklamy
Nowym dyrektorem Biura Reklamy został Filip Hołowczyc.. Michał Brański, dotychczasowy dyrektor biura i członek zarządu o2.pl, nie rozstaje się z Biurem Reklamy. Będzie zajmował się rozwijaniem nowych produktów reklamowych oraz akcjami specjalnymi, łącząc te obowiązki z funkcją szefa redakcji i nowych projektów.

Obecne zmiany zmierzają do usprawnienia biura reklamy, pełnej jego profesjonalizacji. Filip przychodzi do nas z doświadczeniem w pracy z dużymi klientami – mówi Michał Brański. Przejście Filipa Hołowczyca do firmy poprzedziła rekrutacja dwóch nowych pracowników biura, tak aby w chwili rozpoczęcia przez niego pracy miał on gotowy zespół.

W modelu działań o2.pl jest duży potencjał, który polega na tworzeniu mocnych “wysp” w różnorodnych segmentach rynku, adresowanych do szerokiego spektrum odbiorców – od młodzieżowego aż po dojrzałego i wyrobionego czytelnika. Tym sposobem skuteczniej sprzedawać reklamę w dobrze sprofilowanych serwisach – mówi Filip Hołowczyc. Spore nadzieje wiążemy zarówno z nowymi serwisami społecznościowymi, jak Wrzuta.pl, jak i z gałęzią “premium” serwisów – czyli LuxLux.pl, Snobka.pl i Pardon.pl.

Fillip Hołowczyc od 2005 roku pracował na stanowisku Internet Advertising Manager w ClickAd Sp. z o.o. i OMD Poland. Obsługiwał m.in. firmy: Polska Telefonia Cyfrowa, Nissan, bwin, Polbank, Johnson&Johnson. Wcześniej przez 2 lata pracował w MediaCom Warszawa jako Interactive Media Planner/Buyer. Obsługiwał: Procter&Gamble, Electronic Arts, Panasonic. Filip Hołowczyc jest absolwentem SGH, na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Zastępcą dyrektora biura została Marta Jończyk. Pracę w portalu rozpoczęła w 2003 na stanowisku Account Manager, następnie Senior Account Manager. Wcześniej asystentka w dziale Marketing & Business Development Ernst & Young, a przedtem przebywała na rocznym rządowym stypendium w Danii. Marta Jończyk jest absolwentką Katedry Publicystyki Ekonomicznej i Public Relations na Akademii Ekonomicznej w
Poznaniu.
link

————————————————————————————————————
ogłoszenia darmowe ogłoszenia darmowe ogłoszenia darmowe

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: